Terasų, balkonų apželdinimas

Terasų, balkonų apželdinimas

    Vienas iš apželdinimo būdų, kurio pagalba galima priartėti prie gamtos yra balkonų arba terasų apželdinimas. Tai - ne tik balkono, bet ir viso pastato fasado puošimas, todėl šiuos darbus atliekame ne tik privačių namų, bet ir ofisų, viešbučių, kavinių bei restoranų savininkams. Populiariausia balkonus želdinti serenčiais, petunijomis, surfinijomis, lobelijomis, begonijomis, salvijomis, pelargonijomis, fuksijomis, taip pat erdviame balkone ar terasoje, galima įkomponuoti ir spygliuočius, kurie bus dekoratyvūs visus metus. Stengiamės klientams siūlyti kompleksinį apželdinimą - ne tik vieno, bet visų balkonų ir terasų, bei įėjimo ar kiemo aplinkos apželdinimą. Prieš darbus mūsų specialistai atkreipia dėmesį į bendrą pastatų vaizdą, jų paskirtį, sienų spalvą, apšviestumą ir kitus elementus.


    Mūsų paslaugos:

    Augalų parinkimas,

     Augalų pristatymas,

    Sodinimas,

    Lovelių atvežimas, pastatymas ar kabinimas,

    Balkono augalų priežiūra.Stogų želdinimas

    Kodėl gi pasaulyje taip populiarinamas stogų apželdinimas? Priežastys – ne tik estetinės. Apželdinus stogą, sumažėja patalpų vidaus temperatūra vasarą ir išsaugoma šiluma žiemą. Taip pat žymiai sumažėja vadinamasis miesto šiluminės salos efektas. Dėl želdynų ant stogų taip pat sumažėja vandens, patenkančio į lietaus vandens nutekėjimo sistemas kiekis. Galų gale jie džiugina akis, suteikia džiaugsmo visiems eksploatuojantiems apželdintą pastatą. Pasaulyje yra daugybė žaliųjų stogų. Puikus Bordo miesto architektų sprendimas: vietinio skrydžių valdymo centro stogas apželdintas levandomis, tad intensyvus violetinis spindesys matyti kylant lėktuvams. Žinomumu šiam objektui nenusileidžia ir pasaulyje gerai žinomas Vankuverio bibliotekos stogas, kuriuo grožėtis itin mėgsta šalia esančių kontorų darbuotojai. Reikėtų paminėti ir apželdintą Kalifornijos mokslų akademijos pastatą San Franciske, kuris susilieja su peizažu.

    Galima išskirti dvi stogų apželdinimo rūšis - ekstensyvų ir intensyvų. Ekstensyvi apželdinimo sistema - tai gana paprastas žaliojo stogo įrengimas, minimaliai prižiūrimas, įrengiamas ant sutapdintų ir šlaitinių (iki 45 laipsnių nuolydžio) stogų. Tokiam stogui parenkami augalai, kuriems reikia minimalios priežiūros: samanos, žoliniai augalai ir jų deriniai su žole. Tačiau norint palengvinti apželdinto stogo įrengimą, galima pasirinkti specialiai paruoštas rulonines dangas. Jos yra iš samanų, vaistinių žolių, čiobrelių. Puikus pasirinkimas - žalias kilimas iš šilokų. Šie augalai dauginasi auginiais. Ekstensyvus apželdinimas taikomas pramoniniams pastatams, prekybos centrams, gyvenamiesiems namams, garažams. Ekstensyvus apželdinimas aitriaisiais šilokais. Įvairių rūšių ir veislių šilokai palyginti lengvai ir greitai apkloja stogo paviršių. Reikėtų naudoti daug rūšių, nes vienos rūšies augalai yra jautresni ir gali išretėti.

    Ekstensyvus apželdinimas žolinių ir prieskoninių augalų mišiniu. Tai kitas ekstensyvus apželdinimo būdas. Suprantama, tokia veja ilgainiui pasikeičia - kai kurie augalai paplinta arba pasisėja patys, kitų sėklas atneša vėjas. Karštą vasarą toks želdynas gali visai išdžiūti, tačiau vėliau vėl atsigauna. Ekstensyvaus pobūdžio želdynus labai veikia vandens kiekio svyravimai, todėl čia netinka augalai, kuriems nuolat reikia drėgmės. Intensyviai apželdinant stogus naudojami įvairesni augalai: gėlės, žolės, išsikerojantys ir svyrantys augalai, vijokliai, rožės, iki 2-3 m aukščio krūmai ir medžiai.

    Intensyvi apželdinimo sistema labiau tinka verslo centrų, kotedžų stogams, elitiniams namams su antstatais. Naudojant intensyvų apželdinimą ant stogo galima sukurti unikalų gamtos kampelį su takeliais, dekoratyviniais krūmais, net žemaūgiais vaismedžiais.

    Mūsų paslaugos:

    Ekstensyvus stogo apželdinimas,

    Intensyvus stogo apželdinimas,

    Šlaitinio stogo apželdinimas,

    Plokščio stogo apželdinimas,

    Substrato, augalų stogo apželdinimui parinkimas,

    Stogo dangos paruošimas apželdinimui.

UAB "Sodo Bitės" lizingas

Dabar veja Jūsų kieme išsimokėtinai ir be pabrangimo !

Palankiausios vejos įrengimo paslaugų išsimokėjimo sąlygos

Privalumai:

• Nemokėsite jokių palūkanų!
• Nereikia kreiptis į banką
• Nėra lizingo sutarties mokesčio
• Patogus atsikaitymas pavedimu arba „Perlo“ terminale.
Dabar kiekvienas gali turėti veją savo kieme nemokėdamas visos sumos iš karto! Net jei norite, tačiau neturite galimybės už paslaugą atsiskaityti iš karto, pasinaudodami Sodo Bitės lizingo paslauga galite džiaugtis veja savo kieme. Galima užsisakyti ir kitas stambesnes apželdinimo paslaugas Sodo Bitės lizingo būdu.

Kreipkites telefonu 8 634 12345