Vejos pjovimas ir tręšimas

Mūsų šūkis "Leiskit laiką su šeima - Jūsų veja pasirūpins "Sodo bitės".

    Vejos pjovimas profesionaliomis žoliapjovėmis, surinkimas ir išvežimas - tai, ką siūlome Jums, kad Jūsų veja atrodytų visada nepriekaištingai tvarkinga. Pakraščius ir aplink sklype esančius objektus apipjauname trimerio pagalba.

    Būtina veją prižiūrėti ir reguliariai pjauti, ypač jeigu tai dekoratyvi veja. Žemaūgės žolės (miglės, smilgos) pjaunamos 3-4 cm aukščio, o aukštaūgės (svidrės, raudonieji eraičinai) - 5-6 cm aukščio. Negalima suvėlinti vejų pjovimo, nes pjaunant aukštesnes kaip 10-12 cm žoles apsinuogina jų krūmijimosi centrai, ir saulė iškaitina viršutinį velėnos sluoksnį. Geriausia pjauti veją ne mažiau, kaip kartą per savaitę esant normaliam laistymui ir reguliariam tręšimui.

    Vejos pjovimo kaina priklauso nuo sklypo ploto ir reljefo.    Nuolaidos teikiamos: nuolatiniams klientams, pasikvietusiems užsisakyti paslaugą kaimynus, daugiabučių bendruomenėms bei bendrijoms, pasirašiusioms sutartis.Vejos tręšimas.      Sudarome tikslu tręšimo grafika, parenkame trąšas, išbarstome trąšas su profesionaliais rotaciniais barstytuvais

    Kad žolė augtų sveika, reikalingi maisto elementai, kurie būtini augalo gyvybinėms funkcijoms užtikrinti. Jei neaprūpinsite dirvos papildomomis maisto medžiagomis, veja bus blyškesnė, retesnė, sunkiai vystys savo šaknis ir gali pradėti geltonuoti žolių galiukai po pjovimų. Patręšta veja būna tanki, tamsiai žalios spalvos, be piktžolių ir be samanų, atsparesnė sausrai ir ligoms.

    Vejoms reikalingas azotas, fosforas, kalis, kalcis, siera, magnis, geležis, boras, varis, cinkas, manganas, molibdenas.

UAB "Sodo Bitės" lizingas

Dabar veja Jūsų kieme išsimokėtinai ir be pabrangimo !

Palankiausios vejos įrengimo paslaugų išsimokėjimo sąlygos

Privalumai:

• Nemokėsite jokių palūkanų!
• Nereikia kreiptis į banką
• Nėra lizingo sutarties mokesčio
• Patogus atsikaitymas pavedimu arba „Perlo“ terminale.
Dabar kiekvienas gali turėti veją savo kieme nemokėdamas visos sumos iš karto! Net jei norite, tačiau neturite galimybės už paslaugą atsiskaityti iš karto, pasinaudodami Sodo Bitės lizingo paslauga galite džiaugtis veja savo kieme. Galima užsisakyti ir kitas stambesnes apželdinimo paslaugas Sodo Bitės lizingo būdu.

Kreipkites telefonu 8 634 12345