Vejos vėdinimas ir smėliavimas

Vejos vėdinimas ir smėliavimas

     Nuo intensyvaus mindžiojimo suplūktoje vejoje pasidaro prasta aeracija, viršutinis dirvos sluoksnis tampa nestruktūringas, susidaro didelis kiekis anglies dioksido, kuris stabdo organinių medžiagų irimą. Vejai senstant šis procesas stiprėja, padidėja rūgštingumas, atsiranda samanos, pradeda nykti veja, jos vietą užima piktžolės. Todėl susidariusį veltinį kas metus reikia ne tik pašalinti skarifikuojant bet ir aeruojant (subadant dirvožemį), o norint, kad dirvos vėdinimas taptų efektyvus - būtinas vejos smėliavimas.

    Vejos smėliavimas - tai specialia smėliavimo mašina paskleidžiamas apie 0,5 – 1 cm storio smėlio sluoksnis ir išlyginamas, taip užpilami tarpai, kurie atsiranda po vejos skarifikavimo arba aeravimo. Smėlis turi būti be humuso ir kalkių, bei molio dalelių, rupesnis tinka vėdinti dirvą, o smulkesnis veltinio sluoksnio mažinimui. Smėliuoti veją patartina ir profilaktiškai, norint pagerinti dirvos sluoksnio poringumą ir laidumą, tai papildoma apsauga nuo veltinio.

UAB "Sodo Bitės" lizingas

Dabar veja Jūsų kieme išsimokėtinai ir be pabrangimo !

Palankiausios vejos įrengimo paslaugų išsimokėjimo sąlygos

Privalumai:

• Nemokėsite jokių palūkanų!
• Nereikia kreiptis į banką
• Nėra lizingo sutarties mokesčio
• Patogus atsikaitymas pavedimu arba „Perlo“ terminale.
Dabar kiekvienas gali turėti veją savo kieme nemokėdamas visos sumos iš karto! Net jei norite, tačiau neturite galimybės už paslaugą atsiskaityti iš karto, pasinaudodami Sodo Bitės lizingo paslauga galite džiaugtis veja savo kieme. Galima užsisakyti ir kitas stambesnes apželdinimo paslaugas Sodo Bitės lizingo būdu.

Kreipkites telefonu 8 634 12345