Ruloninės vejos įrengimas

Rulonine veja tai greičiausias būdas džiaugtis veja savo kieme

    Jeigu Jums reikia skubiai vejos ir norite džiaugtis ja jau dabar, nelaukiant kol ji sudygs, bus išnaikintos piktžolės, patręšta ar sutankės žolynas, geriausias variantas rinktis rulonine veja. Ruloninė veja - tai ne tik velėnos patiesimas; kaip ir sėjamai vejai, taip ir ruloninei dirvožemio pagrindo paruošimas toks pats: planiravimas, juodžemio paskleidimas, lygių išvedimas.

    Tokia veja iš karto galima vaikščioti, o po dviejų savaičių, kai įsišaknija, ji atlaiko ir rimtą krūvį. Ruloninė veja prailgina vejos klojimo laikotarpį: galima ją kloti anksčiau pavasarį, nes nereikia laukti sėjai tinkamos temperatūros. Be to, velėną galima kloti ir vėlai rudenį, kai temperatūra jau yra nukritusi žemiau, nei tinkama sėjai.

    Velėną klojame tik ant drėgnos žemės, kai labai sausa, prieš sodinimą dirva gausiai drėkinama. Baigus kloti velėną privoluojame su volu ir apibarstome žemėmis likusius tarpelius. Vėliau visas plotas yra vėl gausiai palaistomas. Velėnos geram prigijimui reikalingas tik gausus laistymas ir  galiausiai Jūs jau turite veją, kuria galima džiaugtis, kad ir per vieną dieną.

UAB "Sodo Bitės" lizingas

Dabar veja Jūsų kieme išsimokėtinai ir be pabrangimo !

Palankiausios vejos įrengimo paslaugų išsimokėjimo sąlygos

Privalumai:

• Nemokėsite jokių palūkanų!
• Nereikia kreiptis į banką
• Nėra lizingo sutarties mokesčio
• Patogus atsikaitymas pavedimu arba „Perlo“ terminale.
Dabar kiekvienas gali turėti veją savo kieme nemokėdamas visos sumos iš karto! Net jei norite, tačiau neturite galimybės už paslaugą atsiskaityti iš karto, pasinaudodami Sodo Bitės lizingo paslauga galite džiaugtis veja savo kieme. Galima užsisakyti ir kitas stambesnes apželdinimo paslaugas Sodo Bitės lizingo būdu.

Kreipkites telefonu 8 634 12345